Titulok webu - wexbo.olgasvedova.com
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
PaedDr. Oľga Švedová
  Dargovská 326
  094 13   Sačurov
 
 Hodnotenie
5/5
 ShoutBoard
kniznicavt:  Deti v Hornozemplínskej knižnici sa nielen vzdelávali, ale aj zabávali.
RNDr. Marta Megyesiová:  Stretnutie s našimi prvákmi a štvrtákmi bolo veľmi podnetné pre deti, ale aj pre nás zúčastnených "divákov". So záujmom som sledovala obrovskú schopnosť zaujať a motivovať malé detí. Prežili sme úžasné predpoludnie. Ďakujeme!
 1 / 25 
 Udalosti
QR code

O mne - Vitajte na mojej stránke! Moja láska k deťom ma priviedla k môjmu povolaniu. Moje povolanie učiteľky I. stupňa ZŠ ma inšpirovalo k tvorbe pre deti.

  • Pridané: 17.07.2017   |   33 čítaní / zobrazení


   V roku 1997 som   pre mojich prvákov  vytvorila vlastné básničky, pesničky, kultúrne programy. Od vtedy som spoznala nový rozmer, ktorý mi vyhovoval – tvoriť pre deti. Odpadlo mi zháňanie materiálov, jednoduchšie bolo vytvoriť si priamo to, čo som potrebovala.

   V rámci mojej aprobácie som sa špecializovala na výtvarnú výchovu. Kresbu a grafiku ma vyučoval vysokoškolský profesor Štefan Hapák. Moje výtvarné schopností  výrazne rozvinul práve tento úžasný pedagóg.  

   V školstve som pracovala 35 rokov. Pôsobila som v #ZŠ Sačurov a v #ZŠ Sečovská Polianka. V súčasnosti sa venujem tvorbe pre deti a mládež. 

     Ďakujem Ľubke Švedovej,  za jej odbornú pomoc grafičky a ilustrátorky, ktorá ma  motivovala  k písaniu kníh, k vytvoreniu tejto stránky, ktorej dala dizajn . Naďalej mi pomáha v mojej tvorbe. Prizdobí ich, upraví  v svojom ateliéri  - Lubicaart v Londýne                    ( www.lubicaart.com).


   Spätná väzba od čitateľov je pre autora veľmi cenná. Potešia ma Vaše komentáre. Zároveň pomôžu ostatným návštevníkom mojej stránky sa zorientovať v mojej tvorbe.
 
  
   Ďakujem za návštevu mojej stránky. V prípade, že Vás zaujala, môžete ju odporučiť svojim priateľom. Stačí kliknúť na tlačidlo odporučiť, ktoré sa nachádza  na lište vľavo.
  
Oľga Švedová

 


Vydané knihy:

                

      Vydavateľstvo Michala Vaška, 1998          Vydavateľstvo Michala Vaška, 2000     Popradská tlačiareň - Vydavateľstvo, 2017

                vypredaná                                                vypredaná                                              dostupná

       

Popradská tlačiareň -  Vydavateľstvo, rok 2022

        dostupná

CD NAHRÁVKA

   

HUDOBNÁ PRODUKCIA MILAN ŠVEDA -LONDÝN, ÚPRAVA NAHRÁVKY SO SPEVOM JURAJ BEGALA, JÁN URBAN - SEČOVCE

rok distribúcie 2022,  DOSTUPNÁ
 


  • OS
    Oľga SedliakovaReagovať
    Pridané 26. február, 09:29 z 194.154.252.***
    Dobrý deň, pozdravujem Vás z Martina. Vďaka Vašej dcére Ludmilke som sa zoznámila s Vašou tvorbou pre deti a veľmi ma to teší. Aj moje 4 vnucence radi čítajú a knizocky, ktoré som od Vás dostala, všetkých potešili. Ďakujem Vám aj za posledné dve knižky, ktoré mi Ľudmila poslala. Prajem Vám ešte veľa tvorivých síl a veľa zdravia. Dovidenia

Ďakujem