Titulok webu - wexbo.olgasvedova.com
 Novinky
PEXESO PESNIČKY Z LESAPEXESO PESNIČKY Z LESA

Pexeso Pesniťky z lesa má 15 kartičiek na jednej strane. Spolu je to  48 kartičiek. Počet obojstranne  farebne tlačených strán 6. Vrátane popisu a pravidiel hry.Plus praktická krabička na uloženie obrázkov po hre. Kartičky vo veľkosti 5 x 5 cm.  Zobraziť viac...


pexeso ABECEDA


Spustenie nášho nového portálu.

 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
PaedDr. Oľga Švedová
  Dargovská 326
  094 13   Sačurov
 
 ShoutBoard
kniznicavt:  Deti v Hornozemplínskej knižnici sa nielen vzdelávali, ale aj zabávali.
RNDr. Marta Megyesiová:  Stretnutie s našimi prvákmi a štvrtákmi bolo veľmi podnetné pre deti, ale aj pre nás zúčastnených "divákov". So záujmom som sledovala obrovskú schopnosť zaujať a motivovať malé detí. Prežili sme úžasné predpoludnie. Ďakujeme!
 1 / 25 
 Udalosti

Oľga a Ľubica

Naša spolupráca začala 7.7.2017. Zaslala som Ľubke rukopis knihy , spoločne sme začali dávať ilustráciam, textom knižnú podobu. Grafický a dizajnérsky  potenciál mojej partnerky mi umožnil založiť webovú stránku spojenú s e-shopom. Pribúdala naša mailová korenšpodencia a video  hovory. 
Delila nás diaľka, ale srdcom sme si boli čoraz bližšie a pracovná spolupráca prerástla do vzájomného priateľstva. Veľmi sme sa túžili stretnúť osobne. 
Naše prianie sa naplnilo dňa 14. septembra 2018.  Od prvej chvíle osobného stretnutia sme sa  celé tri dni, spoločne strávené, mali o čom rozprávať. Stala som sa súčasťou rodiny Švedovej v Londýne. Naozaj som sa cítila ako člen rodiny. Všetci ma srdečne prijali a postarali sa mi o program, ubytovanie, stravu a hlavne príjemné priateľské rozhovory.