Titulok webu - wexbo.olgasvedova.com
 Novinky
PEXESO PESNIČKY Z LESAPEXESO PESNIČKY Z LESA

Pexeso Pesniťky z lesa má 15 kartičiek na jednej strane. Spolu je to  48 kartičiek. Počet obojstranne  farebne tlačených strán 6. Vrátane popisu a pravidiel hry.Plus praktická krabička na uloženie obrázkov po hre. Kartičky vo veľkosti 5 x 5 cm.  zobraziť viac...


pexeso ABECEDA


Spustenie nášho nového portálu.

 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
PaedDr. Oľga Švedová
  Dargovská 326
  094 13   Sačurov
 
 ShoutBoard
kniznicavt:  Deti v Hornozemplínskej knižnici sa nielen vzdelávali, ale aj zabávali.
RNDr. Marta Megyesiová:  Stretnutie s našimi prvákmi a štvrtákmi bolo veľmi podnetné pre deti, ale aj pre nás zúčastnených "divákov". So záujmom som sledovala obrovskú schopnosť zaujať a motivovať malé detí. Prežili sme úžasné predpoludnie. Ďakujeme!
 1 / 25 
 Udalosti

Fotogaléria

Fotogaléria - ukážky z mojej činnosti

Fotogaléria - ukážky z mojej činnosti

Všetky materiály boli najprv myšlienkou. Postupne ožívali v podobe slov, viet, notových zápisov, kresieb pre potreby zážitkového učenia, Za dvadsať rokov tvorenia, pre potreby mojich žiakov, sa zaplnilo veľa priečinkov v mojom počítači.Bola som učiteľkou, ktorá písala.
Po tridsiatich piatich rokov pôsobenia v školstve som začala svoju spisovateľskú činnosť. Teraz som spisovateľkou, ktorá učila.
Foto galéria zachytáva niektoré moje aktivity. Chvíle strávené so žiakmi a seniormi sú skladačky mozaiky, práve fotografie pripomínajú tie krásne chvíle.
zobraziť celý článok...