Titulok webu - wexbo.olgasvedova.com
 Novinky
PEXESO PESNIČKY Z LESAPEXESO PESNIČKY Z LESA

Pexeso Pesniťky z lesa má 15 kartičiek na jednej strane. Spolu je to  48 kartičiek. Počet obojstranne  farebne tlačených strán 6. Vrátane popisu a pravidiel hry.Plus praktická krabička na uloženie obrázkov po hre. Kartičky vo veľkosti 5 x 5 cm.  zobraziť viac...


pexeso ABECEDA


Spustenie nášho nového portálu.

 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
PaedDr. Oľga Švedová
  Dargovská 326
  094 13   Sačurov
 
 ShoutBoard
kniznicavt:  Deti v Hornozemplínskej knižnici sa nielen vzdelávali, ale aj zabávali.
RNDr. Marta Megyesiová:  Stretnutie s našimi prvákmi a štvrtákmi bolo veľmi podnetné pre deti, ale aj pre nás zúčastnených "divákov". So záujmom som sledovala obrovskú schopnosť zaujať a motivovať malé detí. Prežili sme úžasné predpoludnie. Ďakujeme!
 1 / 25 
 Udalosti

Pripravujem

Pripravujem omaľovánky s básničkami, pesničky, rozprávky, príbehy, povesti

Pripravujem omaľovánky s básničkami, pesničky, rozprávky, príbehy, povesti

Príprava materiálu do knižnej podoby je časovo náročná. Knižné tituly sa dočkajú vydania najskôr v druhej polovici roku 2020. Zatiaľ ich mám v rukopise a pracujem s nimi na besedách. Pesničky z lesa vznikli v roku 2017 od januára do decembra v Materskej škole v Sačurove. S pani riaditeľkou Máriou Kopečkovou sme lúštili melódiu večer zloženú z notového zápisu a diktafónu. Pesničky sú primerané vekovej skupine od päť do desať rokov. Neskôr k ním pribudla nahrávka v hudobnej produkcii Milana Švedu v Londýne.
Proces tvorby má svoje čaro. Vždy najprv všetky materiály, ktoré zložím niekoľko rokov pred vydaním overujem v praxi.
Netrúfam si napísať, čo vyjde skôr alebo, ktorá kniha sa nedostane do predaja. Závisí to od veľa okolností, kde už spisovateľ musí mať aj trošku šťastia.
V roku 2021 pribudlo v eshope nové pexeso Pesničky z lesa. Ilustrácie do pripravovanej knihy Pesničky z lesa som použila v tomto malom dielku za pomoci Ľubice Švedovej. Urobila dizajn a grafickú úpravu. Naša spolupráca v roku 2022 smerovala k vydaniu knihy Rozprávky z lesa.
zobraziť celý článok...