Titulok webu - wexbo.olgasvedova.com
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
PaedDr. Oľga Švedová
  Dargovská 326
  094 13   Sačurov
 
 Hodnotenie
5/5
 ShoutBoard
kniznicavt:  Deti v Hornozemplínskej knižnici sa nielen vzdelávali, ale aj zabávali.
RNDr. Marta Megyesiová:  Stretnutie s našimi prvákmi a štvrtákmi bolo veľmi podnetné pre deti, ale aj pre nás zúčastnených "divákov". So záujmom som sledovala obrovskú schopnosť zaujať a motivovať malé detí. Prežili sme úžasné predpoludnie. Ďakujeme!
 1 / 25 
 Udalosti
QR code

Pripravujem omaľovánky s básničkami, pesničky, rozprávky, príbehy, povesti

  • Pridané: 28.12.2018   |   5 čítaní / zobrazení

 Pesničky z lesa vznikli v roku 2017 od januára do decembra v Materskej škole v Sačurove. S pani riaditeľkou Máriou Kopečkovou sme lúštili melódiu večer zloženú z notového zápisu a diktafónu. Pesničky sú primerané vekovej skupine od troch do dvanásť rokov.  Neskôr k ním pribudla nahrávka v hudobnej produkcii Milana Švedu v Londýne. 
Proces tvorby má svoje čaro. Vždy najprv všetky materiály, ktoré zložím niekoľko rokov pred vydaním overujem v praxi. 

 V roku 2021 pribudlo v e-shope nové pexeso Pesničky z lesa. Ilustrácie do pripravovanej knihy Pesničky z lesa som použila v tomto malom dielku za pomoci Ľubice Švedovej. Urobila dizajn a grafickú úpravu.  Kniha Pesničky nie je veršovaná. Texty viac súvisia s pesničkami ako v Knihe Rozprávky z lesa. Sú tu aj odlišné ilustrácie priamo nadväzujúce na pesničky. Ilustrácie pripravila Oľga Švedová. Moje ilustrácie som použila práve v Pexese Pesničky z lesa. Naša spolupráca v roku 2022 smerovala k vydaniu knihy Rozprávky z lesa. Naša snaha dostala konkrétnu podobu zásluhou Popradská tlačiareň,  Vydavateľstvo a 1.júla už bola uskladnená v mojom dome. 300 kusov putovalo na distribučnej spoločnosti v Bratislave. Moje uskladnené zásoby400 kusov sa ku koncu apríla 2023 znížili na  60 kusov.

    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    Ďakujem