Titulok webu - wexbo.olgasvedova.com
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
PaedDr. Oľga Švedová
  Dargovská 326
  094 13   Sačurov
 
 Hodnotenie
5/5
 ShoutBoard
kniznicavt:  Deti v Hornozemplínskej knižnici sa nielen vzdelávali, ale aj zabávali.
RNDr. Marta Megyesiová:  Stretnutie s našimi prvákmi a štvrtákmi bolo veľmi podnetné pre deti, ale aj pre nás zúčastnených "divákov". So záujmom som sledovala obrovskú schopnosť zaujať a motivovať malé detí. Prežili sme úžasné predpoludnie. Ďakujeme!
 1 / 25 
 Udalosti
QR code

ZMENA!

  • Pridané: 14.11.2020   |   0 čítaní / zobrazení

Na kartón (výkres) sú vytlačené jednotlivé pexesa, Malá obrázková abeceda, Veľká obrázková abeceda. Veľkú obrázkovú abecedu ponúkam aj

v lacnejšej verzii, tlačenú na kancelárskom papieri. 

Ceny sú nízke, pretože to tlačím sama. Tlačiarne za tlač chceli príliš veľké sumy. Cena pexesa by bolo okolo 7 eur. Obrázková tlačená abeceda, cena len tlače 20 eur alebo 11 eur, bez mojej práce. To boli dôvody, prečo to tlačím na svojej tlačiarni. Ako autorke mi záleží, aby sa moje produkty dostali ku kupujúcemu za prístupnú cenu. Verím, že spokojnosť bude na oboch stranách. 

V ponuke mám aj knihu Pamätníček prváka, ktorý je dostupný aj v kníhkupectvách a internetových obchodoch.Na mojej stránke kúpite knihu za najnižšiu cenu.

Ostatné výrobky si môžete kúpiť iba na mojej stránke. Prihliadam nato, že posunom ďalšiemu predajcovi by bol cena veľmi vysoká. Preto, aby som mohla to predávať len na mojej stránke za prístupnú cenu, potrebujem Vašu pomoc. Zdieľajte výrobok na svojej stránke, alebo mailom, aby sa o ňom dozvedeli aj iní. Ak sa Vám výrobok páči, môžete pridať aj komentár alebo odkaz na stránke www.osvedova1.wbl.sk (tam sa pridáva jednoduchšie komentár). 

Vopred ďakujem za každú pomoc. 

Verím, že zmena Vás poteší.

Autorka Oľga Švedová

    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    Ďakujem